Triduum Paschalne

Pokój z Tobą! Ze względu na tegoroczne, nadzwyczajne okoliczności, mamy dla Ciebie następujące propozycje: Zapoznaj się z „Przewodnikiem po świętowaniu w czasie epidemii”

Z tego specjalnego poradnika dowiesz się, jak wielkie znaczenie ma całe Triduum Paschalne i że Święta rozpoczynają się już od czwartkowej Wieczerzy. Znajdziesz tu pomysły, jak można uczynić ten wyjątkowy czas pięknym i jak przygotować rodzinę oraz dom. Jest to zbiór propozycji, z których, jeśli chcesz, możesz skorzystać- w takim stopniu, w jakim umiesz. Być może pod wpływem tej lektury zapragniesz się bardziej i inaczej zaangażować. Przeżyj ten czas tak, jak potrafisz.

Zaplanuj udział w transmisjach liturgii Triduum Paschalnego, dostosowując godziny do swoich możliwości. Możesz skorzystać z następujących opcji:

Liturgie pod przewodnictwem Metropolity Łódzkiego  Arcybiskupa Grzegorza Rysia w archikatedrze łódzkiej przez TVP3, Toya, radio i Internet https://www.youtube.com/user/archidiecezjalodzka  będą się odbywać w następujących godzinach:

  • Msza świętą Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek o godz. 19.00
  • Liturgia Wielkiego Piątku o godz. 19.30
  • Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 21.00.

Liturgie z parafii Najświętszego Imienia Jezus z Łodzi (jezuici) przez  Internet na kanale „Mocni w Duchu TV Live” na youtube https://www.youtube.com/user/MocniTV
W czwartek i w piątek o godz. 18:00.
A w Wielką Sobotę o godz. 20:00.

Błogosławionych dni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *