List pożegnalny

 

Kochana nasza Kasiu!

Bogu dziękujemy, oddajemy Jemu chwałę! Uwielbiamy za czas Twojego życia!

 Bądź uwielbiony Panie w tych chwilach, kiedy Kasia przebywała z nami, a my  przebywaliśmy z Kasią.

Bądź uwielbiony Panie w  Jej dobroci, w pomocy, którą niosła innym, w dawanym im czasie, w posłudze modlitwy wstawienniczej. Bądź uwielbiony Panie w Jej uśmiechu. W Jej pragnieniu bycia kochaną. W Jej radosnym narzeczeństwie, w szczęśliwym dwuletnim małżeństwie.  Bądź uwielbiony Panie w Jej oczekiwaniu na potomstwo, w Jej radości ze spełnionego macierzyństwa. Bądź uwielbiony Panie w tym, że mogła poznać i opiekować się  synkiem-  chociaż przez pięć miesięcy.

Boże bądź uwielbiony w tym, co nam pokazałeś przez Jej życie, w tym, jak Ją umiłowałeś! W tym, jak emanowała z Niej Twoja miłość i radość, którą dzieliła się z nami.

Wierzymy głęboko, że na spotkanie z Tobą, Kasiu, wyszła nasza kochana Mama, Maryja. Mamy tę pewność, bo przez Maryję poświęciłaś się Jezusowi. Czas ofiarowany Niebu, który spędzałaś pomagając innym, by wyszli z trudności i stanęli na nogi, czas modlitwy i posługi w Mazewie, w Grabowie podczas Nabożeństw ku czci św. Charbela, w Przedczu, czas adoracji przed Najświętszym Sakramentem w pierwsze soboty miesiąca, kiedy to wynagradzałaś Niepokalanemu Sercu Maryi, ten czas niesiesz teraz z sobą jako dar dla Jezusa. Twój Anioł Stróż kładzie go przed Bożym tronem. Ty teraz wypraszasz u Boga łaski dla synka Kacperka, dla męża Krzysztofa, dla Rodziny, dla nas. Byłaś w naszej Wspólnocie od początku, od jej zawiązania, teraz jesteś jej filarem w niebie.

Żegnamy się Kasiu z Tobą wiedząc, że ta rozłąka ma ograniczony czas. Kiedyś spotkamy się razem u Naszego Ojca. Żegnamy Cię my, Twoi przyjaciele ze Wspólnoty. W sposób szczególny żegna Cię Ilona, której jako pierwszej pomagałaś odnaleźć Boga. Żegnają Cię dzieci ze wspólnoty, szczególnie Twój chrześniak Jeremiaszek z rodzeństwem i rodzicami. Żegnają Cię kapłani związani ze Wspólnotą. Do zobaczenia, Kasiu! Pokój z Tobą!

Twoi Przyjaciele ze Wspólnoty Anioła Betesdy